zmetall-hakkimizda1-1

Hakkimizda

32 seneden bu yana temel felsefemiz, müşteri odaklı bir anlayışla, kaliteli ve rekabetçi ürünlerle karşılamak olmuştur. Sifir hata prensipi ve en iyi kaliteyi en uygun fiyata sunma hedefi ile hizmet veren sirketimizde kalite, satış sonrası servis hizmetlerimizde de tam müşteri memnuniyeti tek amacımızdır.

Şu an sahip olduğumuz teknoloji çalışma koşulları, nitelikli personel ve eğitimli iş gücü sayesinde yurt dışında ve yurt içinde önemli firmalarla işbirliği içindeyiz. Her türlü alaşım ve metal malzemeyi son derece hassas bir sekilde Tornalama ve Frezeleme kabiliyetine sahip CNC makinalarımızda üretimini yapmaktayız. Ağırlıklı olarak Otomotiv yan Sanayi ve Makine yönelik imalatlarını gerçekleştiren Z-Metall ve plastik endüstrisinin ürünleri ile çalışan diğer sektörlerin ihtiyacı olan tüm malzemeleri üretmekteyiz.

Vizyonumuz

Yenilikçi yaklaşımıyla ulusal ve uluslar arası pazarda adı kaliteyle anılan bir kuruluş olarak, müşterilerimizle uzun dönemli iş ortaklığı oluşturmak.

Misyonumuz

Önceliği müşteri memnuniyeti olan, sağlıklı ve sürekli büyümeyi hedefleyen, toplumsal değerlerden ödün vermeyen, ülkemize yararlı bir şirket olmak.

zmetall-hakkimizda3